Využití / Průmyslové haly

Obloukové haly s využitím pro odvětví průmyslu

Společnost TEXAS CONNECTION nabízí cenově dostupné řešení pro různé odvětví průmyslu. Naše nabídka obsahuje typové haly nebo jsme schopni realizovat haly na klíč dle požadavku. Naše ocelové konstrukce hal vyrábíme typové nebo můžeme nabídnout halu dle požadavků pro vaše hospodaření. Zvolte si nás a můžete klidně spát s vědomím, že vaše hospodářská zvířata, vybavení a krmiva jsou chráněny před nejdrsnějšími podmínkami.

Kvalitní a odolné

Naše obloukové haly vyrábíme pouze z kvalitních materiálů. Ocelové konstrukce jsou vyráběny z hutí od Českých dodavatelů nebo od dodavatelů např. z Itálie. Plachta pro haly je vyráběna z plachtoviny od Německých nebo Belgických zpracovatelů. Plachtové haly TEXAS CONNECTION se využívají v různém odvětví zemědělství, kde je možné se přesvědčit o jejich kvalitách. Naše textilní haly byly testovány v extrémních sněhových, větrných, deštivých a tepelných podmínkách. 

Snadná montáž

Před montáží obloukové, plachtové haly je potřeba zajistit přípravu. To však není žádný problém! Haly lze instalovat na různý podklad bez nutnosti stavebních základů. Ukotvení lze provést např. na travnatý podklad, betonové panely, ale také na betonové pasy a patky.

Typové řešení nebo nestandardní projekt

Naše nabídka sestává z typových šířek hal z různých sériích. V případě zájmu nabízíme zpracování projektu dle požadavku na využití obloukové haly. Úzce spolupracujeme projektanty, abychom zajistili špičkovou podporu a odborné znalosti ve všech oblastech. Z tohoto důvodu jsme preferovaným dodavatelem obloukových hal pro odvětví skladování v České Republice.

Využití obloukových hal

  • Řešení pro skladování
  • Sklad na staveništi
  • Sklad materiálu
  • Haly pro skladování soli a písku
  • Skladování palivového dřeva, řeziva
  • skladování sypkých materiálů
  • Parkování vozidel

Podívejte se na naše ukázky realizací nebo na produktová videa.

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly