Využití / Zemědělské haly

Obloukové haly s využitím pro zemědělské účely

Společnost TEXAS CONNECTION poskytuje farmám a zemědělským podnikům cenově dostupnou možnost ochrany svých potřeb. Naše ocelové konstrukce hal vyrábíme typové nebo můžeme nabídnout halu dle požadavků pro vaše hospodaření. Zvolte si nás a můžete klidně spát s vědomím, že vaše hospodářská zvířata, vybavení a krmiva jsou chráněny před nejdrsnějšími podmínkami.

Kvalitní a odolné

Naše obloukové haly vyrábíme pouze z kvalitních materiálů. Ocelové konstrukce jsou vyráběny z hutí od Českých dodavatelů nebo od dodavatelů např. z Itálie. Plachta pro haly je vyráběna z plachtoviny od Německých nebo Belgických zpracovatelů. Plachtové haly TEXAS CONNECTION se využívají v různém odvětví zemědělství, kde je možné se přesvědčit o jejich kvalitách. Naše textilní haly byly testovány v extrémních sněhových, větrných, deštivých a tepelných podmínkách.

Instalace je rychlá a jednoduchá

Když potřebujete obloukovou halu, chápeme, že ji budete potřebovat co nejdříve! Mnoho našich plachtových hal je snadno instalováno během 2-5 dnů dle rozsahu a velikosti haly.

Trvalé nebo dočasné řešení

Potřebujete dočasné řešení pro vaše podnikání a nechcete ztrácet čas a peníze budováním budovy s pevnými základy? Naše obloukové haly lze snadno demontovat a uskladnit, dokud je nebudete znovu potřebovat. Naše ocelové rámy jsou pozinkované, aby se zabránilo korozi a korozi při skladování. Plachta může být snadno navinuta a uložena vedle oceli. Plachtové haly mohou být snadno přemístěny na jiné místo nebo přeměněny pro jiný způsob využívání, ať už se jedná o proměnu z chovu skotu skotu na sklad krmiva.

Využití zemědělských hal

  • Chov skotu s produkcí mléka
  • Chov masného skotu
  • Sklad sena a slámy
  • Sklad zařízení
  • Skladování obilí
  • Skleníky
  • Kompostárny

Podívejte se na naše ukázky realizací nebo na produktová videa.

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly