O nás

Působíme na české trhu v oblasti výroby
ocelových konstrukcí a následných služeb
spojených s výstavbou a realizací od roku 1996.

Texas
Connection s.r.o.

Působí na české trhu v oblasti výroby ocelových konstrukcí a následných služeb spojených s výstavbou a realizací od roku 1996. Do výrobního odvětví firmy dále patří různé typy ocelových hal nebo realizace staveb na klíč pro průmysl a zemědělství.

Svým technickým vybavením můžeme zajišťovat zakázky vyžadující svařování, ohýbání trubek, stříhání plechů, ohraňování, frézování, vrtání, broušení a leštění.  Z ostatních ocelových profilů vyrábíme atypické ocelové konstrukce pro přístřešky, zastřešení, vrata nebo prosklené fasády.

V tomto odvětví se zaměřujeme hlavně na kotce a boudy pro psy, dřevěné přístřešky, garáže, dřevěné ploty a dřevěné fasády. Svým zákazníkům nabízíme také výrobky v kombinaci kov a dřevo.

Historie
společnosti

 
1996

Založení
společnosti

Píše se rok 1986. Pavel Mališ odjíždí do Švýcarska získat nové zkušenosti v oboru svařování ocelových konstrukcí. Po návratu v roce 1992 zakládá zámečnictví, které nabízí různé konstrukce dle přání zákazníků. Jeho vášní se stávají westernové koně. V roce 1996 zakládá společnost ZK, s.r.o. s nabídkou chovatelského zařízení.
 
2000

Největší
český výrobce

Výrobní program firmy ZK, s.r.o. sestává z nabídky chovatelského zařízení pro psy, pro koně, skot, ovce a postupně se rozšiřuje. Firma úspěšně prezentuje své výrobky na chovatelských výstavách.
 
2002

Významní
obchodní partneři

Navazujeme nová obchodní partnerství a exportujeme naše výrobky do 4 států Evropy. Firma ZK se také zabývá výstavbou různých útulků a psích hotelů. V roce 2002 vzniká obchodní společnost Texas Connection s.r.o.
 
2005

Zahájení
výroby ocelových hal

Neustále se učíme. Inspirací je pro nás Amerika, především město Fort Wort v Texasu, kde jsme navštívili velké, úžasné společnosti a poprvé poznali výrobce ocelových hal, který nás provedel svými realizacemi.
 
2010

Začínáme s výrobou
obloukových hal

Firma investuje do nového vybaveí a zahajuje výrobu lehkých ocelových konstrukcí. Nabízíme různá typová řešení a také výrobu obloukových hal na zakázku. Úspěšně realizujeme první zakázky.
 
2016

Nové produkty
vylepšení výroby

Přidáváme do našeho katalgou chovatelského zařízení nové produkty pro chov hospodářských zvířat. Věnujeme se také zlepšení a optimalizaci výroby obloukových hal, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout produkty a servis za přijatelné ceny.
 
2022

Udržujeme krok
s dobou

Vývoj v našem oboru značně pokročil. Snažíme se stále ze všech sil udržet s tímto trendem krok. Vždy byla pro firmu prvořadá kvalita a spokojenost zákazníka.
26

let na českém trhu

55

zaměstnanců

500

realizovaných staveb

50+

km² zastaveněné plochy