Projekty / Oblouková hala 10 x 12 m CONTAINER SERIES pro DUFONEV R.C., a.s.

Dílna sestavena z plachtové haly a lodních kontejnerů je top!

Abychom splnili požadavky investora na parametry obloukové haly, bylo nutné konzultovat provedení haly s projektantem a statikem. Hlavním požadavkem investora bylo dosažení potřebné výšky obloukové haly pro vjezd těžké stavební techniky. Další, co se řešilo byl rozměr posuvných vrat a zatížení sněhem a větrem v konkrétní oblasti. Vše se podařilo dořešit na výbornou.

Statika obloukové haly a PD

Samotné zatížení sněhem a větrem je hodně důležité a je nutné to řešit u každé realizace obloukové haly samostatně. Logicky se přeci jedná o stavbu haly a pokud do haly investuje zákazník svoje finanční prostředky, tak potřebuje mít jistotu, že oblouková hala bude odolávat povětrnostním a sněhovým podmínkám v jeho oblasti. Každá oblast je jiná a tím pádem se musí konstrukce a opláštění upravit a přizpůsobit podmínkám. Proto se vyplatí investovat do projektu a statiky.

Projektová dokumentace obloukové haly

Společnost TEXAS CONNECTION zajišťuje zpracování projektové dokumentace v rozsahu pro stavební povolení a statické výpočty. Dle domluvy můžeme také pomoc s vyřízením stavebního povolení.

Rozměr servisní haly

Konstrukce a opláštění obloukové haly

Ocelová konstrukce a plachta obloukové haly jsou velmi kvalitní, vyráběné v našem areálu v Tachlovicích. Konstrukce je pozinkovaná, příhradová. Plachta je o síle 680g/m2 v bílé barvě.

Montáž obloukové haly

Stavba obloukové haly je provedena na lodní kontejnery o délce 12 m. Založení konstrukce haly je řešeno na ocelovou základnu z U profilu.

Technika pro montáž haly

Pro montáž obloukové haly byla použita nůžková plošina H 15 SX a jeřáb AD 20. Montáž haly lze také provést pomocí techniky, kterou může po domluvě zapůjčit zákazník.

Termín dodání obloukové haly

Oblouková hala byla dodána do 4 týdnu od objednání. Montáž obloukové haly 10 x 12 m trvala 3 dny.

Ukázky realizace obloukové haly


Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly