Projekty / Velké haly dostupné pro každého

Rychlé, levné a kvalitní řešení

Výrobce a dodavatel obloukových hal firma TEXAS CONNECTION s.r.o. nyní nově rozšiřuje nabídku hal z řady Large Series o další velký rozměr haly.

Jedná se o halu šířky 30 m, vnitřní šířka je 28,2 m. Délka haly j variabilní a vychází ze vzdálenosti oblouků konstrukce, které jsou montovány po 2 m. Zákazník si také může libovolně určit výšku bočních stěn haly.

UKOTVENÉ HALY - JAK PROBÍHÁ?

Montáž haly je možné pomocí ocelové základny a kotev provést na různý terén - např. na štěrkové podloží, asfalt, nebo travnatou plochu. Díky této možnosti kotvení není nutné vynakládat finanční prostředky na zhotovení betonových základů.

KONSTRUKCE HALY A OPLÁŠTĚNÍ - CO VYDRŽÍ?

Na základě statického výpočtu je možné obloukovou halu šířky 30 m s různou délkou využívat ve všech oblastech České Republiky. Konstrukce haly je pozinkovaná a dostatečně odolává i povětrnostním vlivům.

Opláštění tvoří PVC plachta s vysokou odolností proti otěru a trhání, s vysokou pevností, ochranou pro UV záření a dlouhou životností. Bílá varianta má vysokou světelnou propustnost a redukuje tak náklady na osvětlení během dne. Zákazník si také může dle vzorníku vybrat barevnost opláštění haly, barvy lze kombinovat. PVC plachtu lze potisknout firemním logem. Pro velké haly používáme plachtu o síle 900g/m2.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO HALY

Halu je možné dodat otevřenou, nebo ji z jedné nebo obou stran uzavřít. Pro haly dodáváme různé typy a rozměry vrat, např. vrata posuvná nebo vrata rolovací, větrání, protiprůvanové sítě a protidešťové žaluzie.

RYCHLÁ REALIZACE

Montáž obloukové haly např. rozměru 30 x 84 m viz. obrázek je možné provést v krátkém termínu 5 - 6 týdnů.

VYUŽITÍ HALY

Velkou halu můžete využívat pro skladování sena a slámy, zemědělských komodit, stavebního materiálu, stavebních strojů a techniky, jako jezdeckou halu, pro kulturní akce, chov hospodářských zvířat nebo jako hangár pro letadla.

CENOVÁ NABÍDKA

V případě zájmu o spolupráci Vám rád zpracujeme cenovou nabídku a zašleme na e-mail k náhledu. K objednávce Vám dodáme projektovou dokumentaci včetně statického výpočtu za zvýhodněnou cenu 10.000,- Kč

CENOVĚ DOSTUPNÉ HALY

Příklad realizace obloukové haly Large Series pro uskladnění zemědělské a komunální techniky:

  • šířka 30 m (vnitřní šířka 28,2 m, délka 84 m
  • výška bočních stěn 5 m, celková 10 m
  • založeno na základové konstrukce z U-profilu + kotvy
  • 2 x vrata el. rolovací 5 x 6 m z delší strany

Cena 3 981 600,- Kč bez DPH

Porovnání s cenami hal ve stejném rozměru 30 x 84 m:

  • ocelová hala s trapézovým plechem 6,3 mil. Kč
  • ocelová hala s opláštěním z PUR panelů 10,6 mil. Kč

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly